SPV AMBICIÓZNE VSTUPUJE DO OLYMPIJSKÉHO ROKU

Slovenský paralympijský výbor (SPV) okrem organizačného zabezpečenia zdravotne znevýhodnených športovcov na reprezentačnej úrovni plní rad ďalších úloh, ktorých cieľom je vrátiť aj nešportovcov so zdravotným znevýhodnením k aktívnemu životnému štýlu. Organizuje sústredenia pre osoby po ťažkých úrazoch a podujatia pre deti.

SPV AMBICIÓZNE VSTUPUJE DO OLYMPIJSKÉHO ROKU (FACEBOOK)

Slovenský paralympijský výbor (SPV) okrem organizačného zabezpečenia zdravotne znevýhodnených športovcov na reprezentačnej úrovni plní rad ďalších úloh, ktorých cieľom je vrátiť aj nešportovcov so zdravotným znevýhodnením k aktívnemu životnému štýlu.

OD SÚCITU K INŠPIRÁCII. PARALYMPIONICI VYSTUPUJÚ AKO HRDINOVIA Z KOMIKSU

Desiatky medialí, ale najmä ľudské príbehy o odvahe môžu byť inšpiráciou pre deti aj dospelých. Invenčnou prezentáciou zdravotne znevýhodnených športovcov sa o tento veľký zvrat v myslení ľudí pričinil Slovenský paralympijský výbor v spolupráci s reklamnou agentúrou Roko, s ktorou spolupracuje už viac ako desať rokov.

DVADSAŤ ROKOV V REKLAME

Klasickým míľnikom každej agentúry je to, že sa spojí so zahraničnou sieťou. Alebo získa obrovského klienta a dosiahne s ním fenomenálny úspech. Náš fenomenálny úspech je, že 20 rokov robíme pre jednu značku na tom istom trhu a veľmi úspešne.

SLOVENSKÍ PARALYMPIONICI VYSTUPUJÚ AKO HRDINOVIA Z KOMIKSU

Invenčnou prezentáciou zdravotne znevýhodnených športovcov sa o tento veľký zvrat v myslení ľudí pričinil Slovenský paralympijský výbor.

PARALYMPIJSKÍ ŠPORTOVCI SÚ PARANORMÁLNI HRDINOVIA

Už tento rok pôjdu paralympionici za svojimi víťazstvami na Paralympijské hry do Ria, na ktoré sa práve pripravujú. Aktuálna kampaň ich preto predstavuje priamo na slávnej pláži Copacabana aj s ich športovými disciplínami. Cieľom kampane je upevniť vnímanie paralympionikov ako normálnych športovcov, ktorí dosahujú vynikajúce výsledky vo svetovej konkurencii.